Рівненський депутат-співак організовує благодійний марафон

Депутат Рівненської обласної ради, співак Олександр Івашинюта (Сашко Невже) оголосив про початок підготовки до благодійного марафону від Дня Незалежності України до Дня народження міста Рівне.

– Мене радує те, що Україна сьогодні об'єднується. Уся Україна допомагає нашій армії, хто як може. Я так само хочу внести свою посильну допомогу нашій армії в "АТО", – розповідає Сашко Невже.

– Звернувся до свого старого друга Миколи Орешка, щоб включився та допоміг мені з організації Благодійного концерту для збору коштів для наших вояків. А він каже, що "однозначно мусимо зробити твій благодійний концерт і не тільки твій". І ось тоді ми вирішили залучити всю прогресивну творчу молодь Рівненщини, яких так багато, що прагнуть підтримати наших вояків та зробити великий благодійний марафон від Дня Незалежності України до Дня народження міста Рівне протягом семи днів для збору коштів на потреби наших вояків. Колеги. Артисти. Музиканти. Запрошую усіх небайдужих творчих людей до участі в акції підтримки в боротьбі за Незалежність України. Слава Україні! – написав у "Фейсбук" Сашко Невже.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.