Робота КП "Рівнекнига" під питанням - голова облради

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов доручив керівництву КП "Рівнекнига" встановити нові фінансові показники, щоб з кожним місяцем підприємство примножувало прибуток.

Про це повідомила прес-служба Рівненської облради.

– Це підприємство хоч і не збиткове, але приносить прибутку в районі 50000 гривень в рік, при оборотах в кілька мільйонів. Збільшити заробіток реально, оскільки "Рівнекнига" має кілька магазинів і дуже потужну логістичну базу, яка раніше використовувалася за призначенням, тобто всі книги, які потрапляли в навчальні заклади Рівненщини, проходили через підприємство. Сьогодні, на жаль, ситуація інша, навіть склади пустують, або здаються в оренду, – розповів Михайло Кириллов.

Директор КП "Рівнекнига" Юлія Хажанець каже, що могли б заробляти більше, якби у них не відібрали можливість забезпечувати школи Рівненщини літературою і переконує, що вона не знає і не розуміє чому так трапилося.

– Сьогодні, чомусь, книги для навчальних закладів області адміністрація закуповує в одного з підприємств Волині. Чому так, не знаю, тому наразі звернувся з листом до голови адміністрації з проханням надати відповідь. Сам же вважаю, що, оскільки в нас є таке підприємство, то ми маємо перевести закупівлю книг на нього. Це дозволить за рахунок збільшення оборотів і, відповідно, податків краще наповнювати бюджет і створювати додаткові робочі місця. Якщо закупівля книг буде й надалі здійснюватися поза межами Рівненщини, або в приватних фірм, то немає сенсу тримати таку структуру. Тоді треба буде думати, яким чином вирішувати долю КП "Рівнекнига" та кількох десятків працівників, – зазначив голова обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Для збільшення прибутків на підприємстві КП "Рівнекнига" потрібно провести люстрацію директора цього підприємства і іі оточення в тому числі чоловіка для якого на підприємстві створено охорону( до цьго часу був один сторож). Всі прибутки підприємства ідуть на з-ту директора це 12 тис грн. +преміі+мат.допомога+оздоровчі+путівки щорічні в"Червону Калину".Решта прибутків пішли на судові виплати так як директор не виконує своіх обов"язків і не є професіоналом . тільки в цьому місяці з прибутку підприємства буде виплачено 60 тис грн.за контрабанду- торгівлю неліцензованим товаром. З таким директором КП "Рівнекнига" скоро стане банкрутом. А може це робиться спеціально?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.