У Рівному обурились рекламою російських банків

Представники ГО "Час-Дій" вважають неприпустимим розміщення у Рівному реклами російських банків.

Про це вони заявили у своєму зверненні через прес-службу громадської організації.

– 14 серпня Рівнерада прийняла рішення про обов’язкове маркування російських товарів. На жаль, рівненські рекламісти, котрі через різноманітні схеми і продажність керівників Управління ЖКГ Рівного, що понаставляли білборди де треба і не треба, – бачили національні інтереси деінде. Тепер у Рівному повивішували рекламу, де банк росіян-окупантів буде збирати гроші від довірливих рівнян, йдеться у повідомленні організації.

– Підготовлене відповідне звернення від ГО "Час-Дій" до місцевої влади в особі міського голови і його заступника про негайне зняття проросійських білбордів (встановлює білборди виконком і контролює УЖКГ). А то виходить, що приймають на сесії рішення – лише для популізму. Якщо ця реклама не буде знята, ми застосуємо акції прямої дії. Варто зазначити, що виконком за тиждень часу так і не спромігся навіть виставити на офіційний сайт міста рішення про маркування російської продукції, – повідомив директо ГО "Час-Дій" Олександр Лащук.

Довідка:

Банк ВТБ – російський комерційний банк з державною участю (60,9% належить РФ). Другий за величиною активів (після Сбербанку) банк держави і перший за розміром статутного капіталу. Головний офіс банку знаходиться у Москві, сам банк зареєстрований у Санкт-Петербурзі. Дану інформацію взято з сайту з вільним доступом.

Ключові слова: 

Коментарі

Шо Хомко зовсім здурів? Зять працює на Россію

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.