Завтра роздадуть нагороди Третього Кубку Рівного з фотомистецтва

21 серпня о 15:00 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки, оголошення та нагородження переможців Третього Кубку Рівного з фотомистецтва.

– Події останніх місяців в Україні сколихнули громадськість усього світу. Зовнішня агресія, внутрішні чвари політиків, воєнні дії та непорозуміння на півдні та сході країни… Що буде далі? Ми не хочемо війни, ми прагнемо Миру, ми хочемо достатку та достойного рівня життя. Ми за єдину Україну! Митці нашого краю, держави, усього світу засобами фотомистецтва докладають до цього всі свої зусилля. Фотографія це документ епохи, миттєвість, яка фіксує та відображає реальність. Саме  така особливість відрізняє її від інших видів візуальних мистецтв ось уже 175 років. Як і що фіксують фотомитці ми побачимо на виставці, зазначає автор Кубку Рівного з фотомистецтва Олександр Харват.

У програмі – співачка Рівненського МБК Іванна Місюк та виконавець авторської пісні Христина Панасюк, спілкування з фотомайстрами, благодійна виставка-продаж книг видавництва "У фарватері істин" про Рівне та Волинський край, благодійний лот декоративної скульптури Леоніда Гринбокого "Сонячний ангел". Вторговані кошти спільно з групою волонтерів "Допомога армії – Рівне" будуть витрачені на закупівлю амуніції для рівненських військових.

Ведуча – заслужена артистка України Галина Цьомик!

Запрошуємо меценатів, партнерів, представників ЗМІ до участі!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.