Сьогодні у Рівне приїхали дві родини переселенців зі сходу

В місті Рівне продовжує збільшуватися кількість осіб, які вимушено переселяються з територій, на яких проходять бойові дії.

За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, лише сьогодні до Рівного прибуло дві сім’ї з Луганська й Донецька.

Міський голова Володимир Хомко особисто зустрівся з представниками цих родин та вжив оперативних заходів по облаштуванню людей в місті та пошуку для них роботи.

Основними проблемами, з якими стикаються біженці, є відсутність тимчасового житла, працевлаштування, переведення пільгових і пенсійних виплат до обласного центру та оформлення дітей в дитячі садки та школи. Наразі міська влада робить усе, щоб кожен з вимушених переселенців, який прибув до Рівного, не був обділений увагою чи відчував у чомусь потребу.

Нагадуємо, що 25 березня цього року у Рівному був створений "Міський координаційний центр з вирішення питань, пов'язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання".

Також повторно повідомляємо, що отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють переселенців зі Сходу на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування, можна безкоштовно за телефоном "гарячої лінії": (0-800) 507-309 або 101.

Крім того, повідомляємо, що громадяни, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть безоплатно отримати одяг, взуття б/в, засоби гігієни, предмети домашнього вжитку б/в, продукти харчування тривалого зберігання, меблі та інше у КЗ "Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг" POP за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 71-а, тел.: (0362) 26-68-02. Директор: Стасюк Валерій Леонідович. При собі необхідно мати посвідчення особи та ідентифікаційний код.

Громадяни, які бажають надати гуманітарну допомогу, також можуть звертатися за вказаними вище контактами, а також на гарячу лінію міськвиконкому 15-53.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.