Рівняни "бойкотуватимуть" першовересневі квіти

Батьки рівненських школярів починають відмовлятись від купівлі квітів для вчителів на 1 вересня. Про ініціативу відмовитись витрачати гроші на квіти, більшість із яких все одно зів'яне у смітнику, у своєму блозі написав Сергій Терентьєв.

– У класі 25-30 дітей, чоловік 10 купить квіти чи вазони (а не зірвуть їх в себе вдома). Середня ціна букета в Рівному – 50-90 грн (купував квіти місяць тому). Далі все просто 10 букетів по 50 грн на кількість класів в школі на кількість шкіл в місті… Порахували? Не малі кошти. Що робитиме вчителька з такою кількістю квітів? Щось забере додому, а щось зігниє у смітнику. Так поважаєте вчительку, що не можете без букета? Ок, домовтесь і купіть один гарний від класу, а інші гроші пожертвуйте тим, хто цього потребує, – написав Сергій Терентьєв.

Коментарі

на первый взгляд предложение хорошее но традицию дарить цветы учителям ломать считаю не правильной поэтому мои дети пойдут 1 сентября в школу с букетами
9r92z

А ви не враховуєте факт, що квіти то гроші продавцям, підприємцям, які в свою чергу сплачують податки, акумулюють економіку, нехай в мізерній сумі але ж...
Не краще відмовитись від понад витрат, чи переглянути певні заходи економії?

Думаю, варто вчити дітей бути чуйними до потреб однокласників. Тому вважаю, що в першу чергу варто допомагати сиротам або дітям із соціально незахищених сімей.

І у вчителя новий айфон :) Краще реально речі приносити - вазони, крейду!)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.