“Рівнетеплоенерго” на 90% готове до опалювального сезону

Попри невтішні прогнози із постачанням газу та скороченням обсягів його споживання ТОВ “Рівнетеплоенерго” наближається до завершення планових робіт із підготовки об’єктів теплопостачання до нового опалювального сезону, – повідомили з теплопостачального підприємства.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №296 від 09 липня 2014 року "Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року" рішення про початок та закінчення опалювального сезону 2014-2015 року, як і раніше, приймається виконавчими органами сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, але тільки за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Наразі пріоритетне завдання для працівників ТОВ “Рівнетеплоенерго” – якнайшвидше завершити планові заміни трубопроводів, 9 кілометрів яких на сьогодні вже оновили, а це – 90% від запланованих. Саме виконання цих робіт дозволить не тільки уникнути втрат теплової енергії при транспортуванні, а й використовувати теплотрасу без ремонту не одне десятиліття.

На сьогодні повністю завершені ремонті роботи на всіх 76 центральних, 47 індивідуальних теплових пунктах та на 30 котельнях міста, – зазначає директор ТОВ “Рівнетеплоенерго” Степан Коропецький. – До того ж, попередньо проведене гідравлічне випробування 181 км теплових мереж (89% від загальної кількості). Працівники підприємства закінчили благоустрій територій місць розкопок теплових мереж загальною площею 4,8 тисяч квадратних метрів. Ще на 8 ділянках міста, де нині триває ремонт теплових мереж, теж проводитиметься благоустрій і відповідно відновлюватиметься асфальтобетонне покриття. Щоправда, не одразу, як того би хотілося рівнянам. Адже для цього необхідно, щоб відбулося природне просідання ґрунту, після чого вже можна приступати до асфальтування. Утім, усі заплановані роботи на опалювальний сезон 2014-2015 року працівники ТОВ "Рівнетеплоенерго" завершать вчасно.

Крім того, на теплопостачальному підприємстві розроблений оперативний план технічних та організаційних заходів, спрямованих на скорочення використання паливно-енергетичних ресурсів у 2014-2015 роках. Зокрема, ТОВ "Рівнетеплоенерго" вже проводить технічне переоснащення котелень із встановленням теплоутилізаторів, облаштувало індивідуальний тепловий пункт на вул. Князя Романа, 9, переводить котельню на вул. Набережній в аварійно-піковий режим із подальшим переключенням споживачів до мереж котельні на вул. Кн. Володимира, 75-б тощо.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.