Рівняни створюють унікальну для України зупинку транспорту

Група активістів створює у Рівному транспортну зупинку із "зеленим" дахом.

– "Зелений дах" – це покрівля споруди, на якій ростуть рослини, висаджені туди за спеціальною технологією, – пояснюють активісти. – Це дозволяє їм рости з мінімальним доглядом, а також забезпечувати теплоізоляцію приміщення і подовжити експлуатацію крівлі. Це корисно для довкілля і дуже естетично. Ми – це десятеро активістів, які загорілися ідеєю створення "зеленого" даху весною цього року на тренінгу з написання еко-проектів, що організовувала УМКА (Українська молодіжна кліматична асоціація). Координатор проекту – Дмитро Сакалюк. Проте ми відкриті для співпраці та спонсорської допомоги і готові розширювати робочу групу – звертайтеся.

За словами авторів проекту, "Зелений" дах для зупинки громадського транспорту – це перший в Україні подібний проект.

Відкриття заплановано не пізніше 1 травня 2015 року за адресою вул. Соборна, 195 (біля Рівненської районної адміністрації).

– Підготовчий етап робіт завершено: ми вивчили законодавство, технологію створення "зеленого даху", продумали шляхи фінансування, розробили бюджет. Нещодавно відбулася зустріч з заступником міського голови Олексієм Хмилецьким, який запевнив нас, що міська влада зацікавлена в реалізації проекту та буде сприяти нам, в міру можливостей. Ескіз зупинки в процесі створення. Продовжуються перемовини з потенційними спонсорами, розповідають активісти.  Ми робимо це для себе, але і для Вас, тому що віримо, що добру справу зробити легко і завдяки нашій зупинці у Рівному поширюватимуться "зелені" технології.

Автори ідеї переконують, що зробити "зелений" дах на власній покрівлі досить просто, і ті, кого це цікавить можуть звертатись до них за консультацією.

Ключові слова: 

Коментарі

Дуже зацікавила Ваша ідея, дуже хотілося б і у місті Хмельницькому разом із нашими активістами зробити такий "зелений" дах...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.