РЗВА можна зберегти, відновлюючи Донбас - голова Рівненської ОДА

Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок зустрівся з трудовим колективом "РЗВА-Електрик". Рівненська ОДА реагує на напружену ситуацію, яка виникла на Рівненському заводі високовольтної апаратури, де планується масштабне скорочення працівників.

- Головне на сьогодні зберегти колектив, бо звільняти фахівців-професіоналів найпростіше. І керівництво заводу мало б думати, не як звільняти людей, а як зберегти їм роботу. Я зі свого боку також усе робитиму, аби допомогти колективу, - зауважив Сергій Рибачок.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час зустрічі з працівниками підприємства відмітив, що із ситуації, що склалася є кілька варіантів виходу, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Перше, що потрібно, це ефективно використовувати потужності підприємства та бажання колективу працювати. Разом з тим, є проблема з недостатньою кількістю замовлень на підприємстві, адже основні ринки збуту - Росія, країни Прибалтики, Китай. На думку Сергія Рибачка, це пояснюється неефективним менеджментом керівництва заводу і потрібно ретельно працювати у цьому напрямку, шукати нові ринки збуту.

- На Сході країни є багато зруйнованих шахт, електромереж. Тому я планую проінформувати керівників Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій про те, що на Рівненщині є таке потужне підприємство, яке може забезпечити ці області трансформаторними підстанціями, високовольтною апаратурою. Також обладнання, що виробляється на «РЗВА-Електрик», може використовуватися і на залізниці. Тому ми спрямуємо відповідні листи до дирекції Укрзалізниці, - звернувся до колективу голова ОДА.

Найближчим часом Сергій Рибачок планує зустрітися з власником РЗВА, адже підприємство є частиною концерну "Високовольтний союз" (РФ). А на саме підприємство ініціює перевірку з інспекції з питань праці на предмет дотримання трудового законодавства під час скорочень працівників. Також голова ОДА пообіцяв колективу наступного тижня знову приїхати та проінформувати про проведену роботу.

Нагадаємо, в. о. генерального директора ТОВ "Високовольтний союз РЗВА" Володимир Процюк вважає, що для збереження РЗВА, потрібно звільнити 450 працівників. Така заява викликала бунт працівників підприємства та "Самооборони майдану" і "Правого сектору".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.