Бюджетні заклади Рівненського району переводять на альтернативне паливо

У 20 школах та 3 лікарнях Рівненського району планують встановити котли на альтернативному паливі. Зокрема, у Новоставському туберкульозному санаторії вже розпочалася робота. Тут тепловики міняють два газові котли на твердопаливні, котрі повністю забезпечать необхідний температурний режим у закладі, повідомляє Рівненська ОДА.

За словами голови Рівненської РДА Олексія Бучинського, сусідня країна використовує своє монопольне становище щодо постачання газу в Україну як метод політичної та економічної боротьби.

- Ми бачимо, що ціна на газ може бути не тільки на високому рівні, а може ще й зростати. Тому немає іншого виходу, як переходити на альтернативні джерела енергії, - переконаний Олексій Бучинський.

За словами першого заступника голови ОДА Юрія Приварського, нині на Рівненщині опрацьовуються понад 45 об’єктів, котрі переводитимуть на альтернативне паливо за бюджетні кошти. Це дасть можливість зекономити понад 4,5 мільйони кубометрів газу для області.

- Скоротити споживання енергоносіїв - першочергове завдання, що стоїть нині перед усіма установами та підприємствами краю, - зазначив Юрій Приварський. - Кабмін зобов’язав Рівненщину зменшити використання газу на 30 відсотків. Тому ми маємо зробити усе, аби впоратися із поставленим завданням.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.