Рівненщина прийняла 1007 переселенців

У Рівненській області станом на 21 серпня зареєстровано 1007 переселенців (739 людей зі Сходу України та 268 – з Криму). 92 відсотків переселенців – це жінки з  дітьми та пенсіонери. 26 родин є багатодітними.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

За повідомленням департаменту соціального захисту населення ОДА, усі переселенці одержують належні їм соціальні виплати. Зокрема, допомогу при народжені дитини отримують 70 сімей, а 12 переселенцям перераховують виплати по інвалідності. Окрім того, 8 жінок оформили допомогу на дітей, як одинокі матері. Працевлаштовано 70 осіб.

Усі родини забезпечені тимчасовим житлом, повідомили в департаменті. Переселенці, переважно, проживають у своїх родичів, друзів і знайомих. Разом з тим, 27 сімей тимчасово поселені у кімнатах, наданих обласним штабом з переселення, переважно це гуртожитки та центр соціально-психологічної допомоги у Рівному.

За інформацією міжвідомчого координаційного штабу України, найбільше переселенців прийнято у місті Київ (більше 21 тисячі осіб), Дніпропетровській (14 тисяч), Запорізькій (14 тисяч) та Харківській областях (13 тисяч осіб). Найменша кількість розселених у Тернопільській (858 осіб), Волинській (869 осіб), Рівненській (1007 осіб) та Закарпатській (1141 осіб) областях.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.