У Рівному таки буде вулиця імені Героїв Небесної Сотні

На завдання міського голови Рівного Володимира Хомка працівники ЖКП "Сонячне" провели опитування мешканців привокзальної вулиці, що нині носить ім’я Васо Кіквідзе.

Питали мешканців про те, чи згодні вони, аби їх вулиця  отримала нову назву: імені героїв Небесної сотні. За таке перейменування висловилися 67 відсотків опитаних. Тому на найближчій сесії Рівнеради подання про перейменування вулиці Кіквідзе буде внесено на розгляд депутатів, повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

Спеціальна комісія з питання перейменування працювала у Рівному з весни цього року. Відповідно до законодавства, щоб перейменувати вулицю необхідно провести опитування її мешканців.

Небесна сотня - загиблі учасники акцій протесту в Україні у грудні 2013 — лютому 2014 року. Це мирні протестувальники, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Майдану.

Серед загиблих і троє рівняни: Олександр ХрапаченкоГеоргій АрутюнянВалерій Опанасюк та житель Березного Іван Городнюк. Також є спірна інформація щодо смерті рівнянина Анатолія Курача.

Храпаченка, Арутюняна та Опанасюка поховали у Рівному 23 лютого. Попрощатися з героями прийшли десятки тисяч рівнян.

Перша вулиця на честь Героїв Небесної Сотні в Україні з'явилася у селі Свидівок неподалік Черкас. Таким чином там 24 лютого перейменували вулицю Леніна.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.