Поляки працюватимуть на Рівненщині

Низку тренінгів і семінарів проведуть представники Вищої педагогічної школи ім. Януша Корчака, що у Варшаві, для держслужбовців. Такі попередні домовленості обласної влади та делегації з Польщі, котра перебувала на Рівненщині, повідомляє РОДА.

- У листопаді польські експерти планують приїхати на Рівненщину, аби навчити державних службовців готувати освітні та інвестиційні проекти, а відтак –  залучати кошти Євросоюзу, - повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський. – За результатами таких семінарів буде проведено оцінювання здобутих навиків та знань.

Також керівники ВУЗів Рівненщини та Варшави обговорили перспективи розвитку співпраці у галузі освіти. Так, вчителі польської мови матимуть можливість відвідати курси у Польщі, а студенти – отримати другу вищу освіту у Вищій педагогічній школі, використовуючи дистанційну форму навчання.

Водночас, аби допомогти нашим аграріям розширити свої ринки збуту у країнах ЄС, керівник Українського Центру Бізнесу Ян Маньковські пообіцяв організувати зустріч сільгоспвиробників Рівненщини із польськими інвесторами.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.