Рівне "під ялинку" може отримати новий тролейбус

Вчора, 21 серпня міський голова Рівного Володимир Хомко відвідав у Львові спільне українсько-німецьке підприємство „Електронтранс”.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

Як зазначалось раніше, згадане підприємство обіцяло в першому кварталі цього року виготовити для Рівного тролейбус подвійної дії, проте він був виготовлений лише зараз. Перший такий транспортний засіб вже зібрано для міста Львова, другий стоїть на збірці. У зв’язку з цим керівники підприємства й запросили Володимира Хомка продовжити перемовини про закупівлю такого тролейбусу для міста Рівного.

- Нагадаю, що мова про ці тролейбуси йде давно, - коментує міський голова Рівного Володимир Хомко. - Не хочу бути голослівним і обіцяти, що це буде найближчим часом, оскільки ми в свій час вели перемовини про такі тролейбуси з корпорацією „Богдан” та Львівським автобусним заводом. На жаль, виготовити такий тролейбус (на електротязі без використання ліній електропередачі) їм не вдалося. „Електронтранс” виготовив такий транспортний засіб і я його вчора бачив на збірці.

Якщо він відповідатиме тим характеристикам, які ми просимо, то ми запустимо такі тролейбуси по тих вулицях, де відсутні тролеї (тролейбусні лінії). Що це дає? Нами було підраховано, що прокладка таких ліній у два рази дорожча ніж забезпечити по цих вулицях рух тролейбусів подвійної дії. А конструктори Львівського заводу обіцяють, що ці тролейбуси зможуть їхати без використання електроструму близько 20 кілометрів на акумуляторній тязі.

Обравши таку стратегію, ми зможемо „закрити” все місто виключно екологічно чистим транспортом. Не будемо „забігати вперед”,  але один тролейбус уже готовий і згідно з домовленості з генеральним директором „Електронтрансу” другий тролейбус буде готовий до кінця цього року. Якщо вони дотримаються слова, то на новий рік ми побачимо такий тролейбус в місті Рівному, обкатаємо його та перевіримо на відповідність заданим параметрам. І якщо експеримент виявиться вдалим, співпрацюватимемо з цим підприємством і далі.

Хочу особливо підкреслити, що цей тролейбус відповідає всім світовим стандартам. Я просто був вражений, наскільки в ньому все продумано. І візуально він дуже гарний, і внутрішнє оснащення, і колір, а найголовніше – він надзвичайно економічний… Мрію, що колись всі тролейбуси Рівного будуть замінені саме на такі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.