Рівненський ветеран трьох воєн у шпиталі після АТО

Рівненський Правий сектор днями розмістив на сторінці у Facebook інформацію про свого побратима Сергія Пандрака. Ветеран трьох воєн нині з пораненням перебуває у столичному військовому шпиталі. Стан чоловіка важкий.

Пандрак зазнав поранень під час мінометного обстрілу при виконанні завдання по контролю над перехрестям Хрящова, через яке відбувалися поставки для сепаратистів із ворожої російської території.

– Завдання підрозділу УНСО, яким керував Сергій Пандрак, стосувалося конвою цінного медичного вантажу – реанімобіль, медпрепарати, апаратура – усе це зібрали для польового військового госпіталю у Луганську Рівненська обласна лікарня, обласна санавіація, Рівненська швидка допомога, – зазначено у повідомленні на сторінці.

Завдання виконано, вантаж переданий керівнику АТО на Луганщині генерал-майору Ігорю Олександровичу. Після того бійці УНСО записалися добровольцями у штабі «Айдару» і прибули на базу у м. Щастя. Підрозділ одразу залучили у бій, який точився біля с. Мала Вергунка, що тривав три доби. 

Про бій, де зазнав поранення, Пандрак розповідає таке: спочатку ворожі снайпери стріляли з будинків, потім з’явився безпілотник, якого не було можливості знищити. Згодом із російської території почали працювати системи «Град», далі обстрілювали з мінометів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.