Терористи обіцяють відпустити лише трьох полонених з батальйону “Горинь”

Але натомість вимагають, щоб здався один з їхніх командирів. Керівництво батальйону територіальної оборони Рівненщини “Горинь” поки що приймає рішення щодо можливості здійснення такого обміну. Про це повідомив один з бійців батальйону “Горинь”, - повідомляє "Прес-центр".  Нагадаємо, що вчора стало відомо про захоплення терористами сімох бійців батальйону “Горинь”, які поїхали забирати поранених в одному з містечок Донецької області в зоні АТО, де нині ведуться активні бойові дії.

Ключові слова: 

Коментарі

Слышь, умник какой, спрятался за монитором экрана и рассказывает кому и как поступать. Ты пойди туда и хотя бы сутки побуть там и потом я хочу видить какой ты умный будешь. Вообще таких "мужчин" надо в первую очередь отправлять в зону АТО, может там и кто-то вставил бы им мозги. Те кто там, они молодцы, они между прочем там защищают твою *опу. Простите за выражение, просто нет сил уже терпеть комментарий этих баб в мужском образе!

А ти пробував, герой блин, тримати кермо та автомат одночасно. Та командир їх відправив відверто на засідку, питання таке, може командир зацікавлений був. Як на мене командира під трибунал.

Віддати командира? А він в чому винен, що ці клієнти в полон здалися? Це їх вибір. Нехай їх родичі на себе міняють, якщо у них не вистачило мужності себе захищати

Уничтожать их жестко и без сожаления.!Эти мрази еще диктуют условия?Да кто вы такие ублюдки,гопники Путлеровские с большой дороги?заправщики машин,пьяницы и наркоманы,ставят свои условия?Жесть!Смерть рашинским бандитам!!!Путлер хуйло в стойло !Слава Украине!Героям Слава!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.