У Рівному нагородили учасників АТО, волонтерів та благодійників

Хвилиною мовчання за загиблими за Україну — героями «Небесної Сотні» та учасниками антитерористичної операції на сході України розпочали відзначення 23-ї річниці незалежності України у Рівному.

— Ми думали, що двадцять три роки тому боротьба нашого народу за незалежну країну закінчилася. Але тепер ми бачимо, що вона тільки починається. Ми знову змушені обороняти нашу незалежність. На жаль, ця неоголошена війна забирає найкращих, — зазначив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Волонтерам, рятувальникам, благодійникам та учасникам АТО, які перебувають на лікуванні, голова ОДА вручив почесні грамоти облдержадміністрації з нагоди 23 річниці незалежності України. А також зауважив, що найменше, що може зробити кожен з нас — надати посильну допомогу нашим військовослужбовцям та добровольцям, які виконують бойові завдання на сході країни. Голова ОДА подякував волонтерам, громадським активістам, небайдужим громадянам, які здійснюють збір коштів на закупівлю амуніції, засобів індивідуального захисту, медикаментів та інших необхідних речей для бійців української армії.

Про це повідомила прес-служба РОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.