У Радивилові патріотично відзначили день міста

Радивилів відзначає своє 450-річчя, а дубенчани нарешті побачили пам’ятник Кобзареві, який 37 років мерзнув на морозах та мокнув під дощами.

З цієї нагоди на центральній площі Радивилова сьогодні був відкритий фонтан.


 — Дитячій радості не було меж…, — написав нардеп Валентин Королюк на своїй сторінці у Фейсбуці та побажав, щоб Бог посилав міцного здоров’я та мирного неба.


У День національного прапора на вулиці Шевченка у Дубні постав пам’ятник Кобзареві.

Нардеп Валентин Королюк розповів, що виготовлений він був ще за радянських часів, але тодішнє комуністичне керівництво, побачивши постамент, поставити його в Дубні злякалося.
- Надто вже відрізнявся Тарас Григорович від радянських канонічних зразків — у кожусі та смушевій шапці, -розповідає нардеп Королюк. — Натомість він постав суворим пророком із закликом у погляді: «Поховайте — та вставайте, кайдани порвіте…». Тож компартійні боси і сказали такому пам’ятникові: «Не пущать!». 37 довгих років пам’ятник Кобзареві мерзнув на морозах та мокнув під дощами на території одного із дубенських підприємств. Аж поки сьогодні, у рік двохсотлітнього ювілею Шевченка, не глянув у вічі кожному дубенчанину та гостю міста.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.