Йога для рівнян знову безкоштовна

26 серпня о 18:00 годині відбудеться прес-конференція на "Зеленці" у парку ім. Т.Г.Шевченка присвячена старту цьогорічного проекту "Йога в парку". 

Після прес-конференції відбудеться перше заняття.
"З чого починаються зміни у житті? З прийняття рішення, щось змінити? З обставин, які стають рушієм процесів? З активної тривалої роботи? Все – ні. Зміни розпочинаються з додаткового потенціалу енергії. Як тільки вивільняється додатковий ресурс, його можна задіяти у нових напрямках. Але де ж його взяти? Яку з життєвих реалізацій обмежити? Ми даємо відповідь та альтернативу! Не потрібно нічого кардинально змінювати, чи відмовлятися. Варто лише спробувати унікальні техніки, які дозволять наповнити ваш організм оновленими енергіями, звільнитися від старих зажимів, та недуг, налаштуватися на програму "Здоров’я", - наголошують організатори проекту. 

Організують у Рівному заняття йогою в парку Центр сімейного щастя "RadRayFit" та ГО "РівнеФест". Про проведення проекту минулого року можна дізнатись у групі "Вконтакті".

"У вас буде можливість наповнитися, навчитися новому, а основне – вийти на нові рівні сприйняття власного тіла та життя, якісно покращивши їх. І найприємніша новина – усе це безкоштовно", - зауважують організатори.

Щодня, крім неділі о 6.30 та 19:00 на літній естраді парку ім. Т.Г. Шевченка відбуватимуться унікальні заняття оздоровлюючими, наповнюючими практиками. При собі мати власний килимок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.