На Донбасі стріляють "Гради", а у Рівному - салюти

Поки на Донбасі гримить війна, а російські танки прориваються через кордони мало не щодня, у Рівному гримлять салюти. На день Незалежності місто вибухами налякали військові - салют звучав за наказом президента та міністра оборони. Обуренню рівнян не було меж, а у соцмережах вони подекуди не добирали слів. 

Рекція людей зрозуміла, адже серед їхніх родичів і друзів є загиблі, поранені та полоненні, а війна не передбачає швидкого завершення. 

Прес-служба Рівненської міської ради прояснила ситуацію: "Салют пускали військові за наказом міністра оборони Гелетея. Місто свій салют скасувало. Було офіційне рішення виконкому. А військові виконали наказ.
До слова, нагадаємо, що на День міста наступного тижня салюту у Рівному не буде. міська рада вирішила його скасувати у зв’язку з війною в Україні".

Ключові слова: 

Коментарі

Сергію Гарбарчуку!! Ви пишете, що ми сидимо вдома, тут, на Заході, ? А Ви запитайте тих, хто живе на Сході, чому вони втікають із сворєї території, не борються за неї??? Вигрівають пуза на Шацьких озерах, а наші хлопці за них гинуть??? Чому не створюють добровільні загони?? Якщо піднялися всі мужики на сході, приєдналися військові із всіх куточків України , то це була б справедлива гра, а так... Не давіть на психику і так тошно!!!!!!!!

Ровно-это мини юго -восток ,только на западе!!!

Сайт ВСЕ (Дюг) схожий на поспреда РФ в ООН Чуркіна. Всі пояснюють, що салют здійснило Міноборони, а він стоїть на тому що міська влада (Хомко) винна у всьому. Мабудь, є якась вказівка так себе поводити.

Нашим очільникам до волинстких далеко. Ті заборонили і все. А В.Хапку пофіг людське горе...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.