Відомі рівняни та митці об'єднаються заради військових

Під таким гаслом 29 серпня, за сприяння Фундації імені князів-благодійників Острозьких, з 18:00 по 20:00 годину, пройде доброчинна фотовиставка, організована Студією Краси «Lucky» та кінотеатром "Мультиплекс" у КВЦ "Ера"  у Кінотеатрі «Ера» за участі Благодійного фонду «Майбутнє України» та відомих фотохудожників, музикантів, громадських діячів, медиків, просвітян, метою якої є збір коштів для поранених у зоні бойових дій, що знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі Рівного.

Про потреби Рівненського військового шпиталю, куди прибувають на лікування поранені українські вояки, розкажуть його лікарі, а також Віктор Гаврилюк – академік, народний цілитель, розповість про методи реабілітації людей з порушеннями опорно-рухового апарату і важкими контузіями.  

Під час благодійної фотовиставки виступлять відомі рівненські музиканти Володимир Кардаш (рок-музикант, лауреат фестивалів «Червона Рута», «Тарас Бульба» вокаліст гуртів та рок-проектів), Валерій Кошин (саксофон), Павло Магола (рок група «Карма»). Свої вірші читатиме поет Олександр Берестяний.

Свої фотороботи представлять:  Олександр Майструк – художник міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP), член Національної спілки фотохудожників України. Олександр Харват – заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтв (EFIAP), член Спілки Фотохудожників України,член Спілки Фотохудожників Словаччини,член Національної Спілки журналістів України, посол Миру, організатор міжнародних та національних проектів, видавець, керівник Школи Фотографії. Фотохудожники  Дмитро Тинник і Олександр Макарчук.

Зала кінотеатру «Ера», що озвучуватиметься операторами Рівненського міського палацу культури вміщає понад 200 відвідувачів, чиї пожертви зможуть допомогти у лікуванні поранених українських патріотів.

Окрім цього, кінотеатр «Ера» планує передати у якості допомоги шпиталю касовий збір від перегляду нового популярного фільму, що транслюватиметься після благодійного вечора.

Любителів фотомистецтва, інструментальної, рокової й авторської музики, поезії та кіномистецтва, активних громадян, філантропів і благодійників запрошуємо відвідати благодійну фотовиставку о 18-20 годині та благодійний кіносеанс в кінотеатрі «Ера» о 20.30 годині 29 серпня і цим додати свій внесок у справу одужання тих, хто виборює для нас життя у Мирі та можливості насолоджуватися Життям сповненим усіма барвами квітучого Світу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.