У Рівному обрали головного старшокласника області

У Рівному відбувся VІІІ обласний  зліт  лідерів учнівського самоврядування. У ньому взяли участь 15 команд, які представляли районні та міські осередки, повідомила прес-секретар управління освіти  і науки Людмила Деркач.

Подібні учнівські зустрічі дають можливість одноліткам  поділитися своїми досягненнями, напрацюваннями та цікавими ідеями.

За словами заступника начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олега Пекарського, учнівське самоврядування – це партнерська співпраця педагогів і учнів, своєрідна школа майбутньої еліти.

У рамках учнівського заходу відбувся форум лідерів учнівського самоврядування під назвою «Впровадження соціальних практик в учнівському та молодіжному середовищі», круглий стіл для координаторів лідерського руху, конкурс «Лідер року 2014» та  вибори голови та заступника обласної ради старшокласників Рівненщини. За результатами конкурсу  головою обласної ради старшокласників обрано учня 10 класу Рівненської ЗОШ №4 Миколу Циганюка.

Крім цього, учасники зльоту провели патріотичний флеш-моб. Лідери учнівської молоді пошили Державний прапор України розміром 10 х 5 метрів та пронесли його центром Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.