На Рівненщині зібрали 247,7 млн грн єдиного соцвнеску

У липні цього року органами доходів і зборів Рівненщини зібрано 247,7 млн грн єдиного соціального внеску. Як повідомляє в.о. начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев, доведений Державною фіскальною службою України індикативний показник за результатами минулого місяця перевиконано на 5,9 млн грн.

– Загалом у цьому напрямку нам із колегами є чи пишатися – із початку року показник надходжень ми виконали на 105,9%. Це важливий напрямок роботи: ці гроші означають своєчасність і регулярність виплат пенсій і допомоги пенсіонерам Рівненщини. Тому колеги із Управління доходів і зборів із фізичних осіб постійно моніторять ситуацію, – пояснює Дмитро Зайцев.

Варто зауважити, що за січень-липень 2014 року в Україні зібрано 106,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавчо визначених пропорцій та перераховується на рахунки відповідних фондів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.