До 1 вересня у Рівному приберуть токсичні контейнери

Громадській організації “Час-Дій” надійшов лист з місцевої прокуратури щодо сумнозвісних токсичних контейнерів, котрі знаходились поблизу мікрорайону Тинне. Виявляється, все таки виявлені “еко-злочинці” Рівного – це посадові особи ТДВ “Плодорозсадник” (М.Свінтозельський) і Рівненської міської ради (В.Хомко). Рівненська міська прокуратура внесла припис про усунення порушень  до ТДВ “Плодорозсадник” і Рівнеради    при поводженні  з небезпечними відходами. 

Як повідомили у прес-службі ГО «Час-Дій», термін виконання припису до 1 вересня 2014 року. 

- Рівняни пригадують, як у липні місцеві чиновники наввипередки запевняли рівнян у безпечності токсичних контейнерів. Причому такі заяви вони робили не маючи чіткої інформацію про вміст і походження відходів.  Принаймі тепер, завдяки нашій громадській організації, посадовців зобов’язали дотримуватись закону “Про відходи”. 1 вересня ми проконтролюємо виконання прокуроського припису і випадку невиконання контейнери доведеться перемістити до домівок посадовців, - повідомив директор ГО "Час-Дій" Олександр Лащук.

Довідка:

15 липня 2014 року члени ГО «Час-Дій» разом з жителями мікрорайону Боярка та Тинне виявили на вул. Калинова і вул. Грунтова поблизу «Плодорозсаднику» сім бетонних контейнерів з небезпечними відходами. ГО «Час-Дій», розуміючи, яку небезпеку можуть становити ці контейнери для жителів прилеглих мікрорайонів, повідомили про виявлені ними знахідки контролюючи та правоохоронні органи, а через ЗМІ, інформацію про небезпеку для рівнян.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.