У Рівнераді нарешті розкажуть про принципи виділення землі

Завтра, у середу, 27 серпня о 12:00 відбудеться підсумкове засідання комісії „Про порядок надання земельних ділянок…”.

Про це повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради.

Завтра о 12:00 годині відбудеться підсумкове засідання комісії щодо напрацювання по положенню „Про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності на території міста Рівного”. Місце проведення: вул. Соборна, 12а, каб. 410.

Тему розподілу земельних ділянок для індивідуального будівництва підняли одразу ж після гучного скандалу в Рівнераді. Тоді депутати задумали ухвалити рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою під садівництво на 67 земельних ділянках в місті. Ласі шматки землі для садків розташовані в районі вулиці Київської та Басового Кута.Зрештою дозвіл на 20 земельних ділянок в районі Київської таки дали. Все б нічого, якби ЗМІ не з’ясували, що до кооперативу садоводів причетні чимало родичів та друзів депутатів Рівнеради.

Після цього депутати вирішили ініціювати спеціальну комісію, яка мала б вивчити принцип розподілу міської землі  та розробити офіційне положення для цього.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.