Рівненський нардеп записався в добровольчий батальйон

Рівненський нардеп від ВО "Свобода" Олег Осуховський долучився до добровольчого батальйону "Січ". Про це  Facebook повідомив  Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Сидор Кізін:

- Нардепи від ВО "Свобода" Олександр Мирний, Олег Осуховський, Андрій Тягнибок, Юрій Сиротюк, Олег Гелевей у складі Батальйону "СІЧ" перед відправкою на Схід.

Ключові слова: 

Коментарі

Дурню, не під кулями виносили, а під спалахи фотокамер, це продажні сволочі ці свобрдівці...

Противно читати коментарі диванних експертів! ви згадайте, як свободівці (в тому числі і Осуховський) на Майдані під кулями поранених виносили. Піарились? Помічаю, що хтось постійно хоче їх очорнити перед виборами. Не вийде. Я і більшісь моїх знайомих будемо голосувати за Свободу!

Выскажу свои мысли. Каждый должен заниматься своим делом . Депутаты - законотворчеством, главнокомандующий - обороной страны. А когда все озабочены пиаром,... ((( Не надо нас дурить. Нас на мякине не проведёшь.

знайомі слова, давненькоо ти тут не гадив. Все ніяк не можеш пробачити, що твоої "ділішкі" на світло тоді витягнули? А ти чого не в армії? Ти ж крепкий, спортивний і патріота з себе корчиш)))

А щодо "дав пару рублів" сам же знаєш що це НЕ правда. Ти ж мені сам колись пропонував, але обламася )))

А мене трохи накаляє, що тут зібралися такі недалекі люди. ГАЛІМИЙ ПІАР - крапка. Якби хотів йти захищати Батьківщину, то не фотографувався би як топ-модель з різних боків, а зробив би як нікому не відомий депутат Здолбунівськох райради, який прямо із сесії поїхав на фронт воювати, - без камер, і не перед виборами (яка випадковість!!!). Я не воюю на сході, а багато моїх товаришів і друзів кожень день ризикують життям. І я як можу фінансово всім допомагаю. Я не кажу, що я правий, я захоплююся героїзмом і самовідданістю наших захисників. Але треба відділяти патріотизм і дешеву рекламу.

мене трохи накаляє вся фігня яку тут пишуть якісь регіонали. ну поїхав на схід - отлічно. якщо допомогти хлопцям обустроїться - супер, якшо воювати - то тоже добре, правда його вибрали щоб закони приймати но думаю, якщо притягне спара в рівне і повісить - ніхто не обідиться ніразу. а ті шо тут сидять і пишуть всяку єресь були на сході? хоча би раді екскурсії чи щось завести

Стидоба тай годі...,хлопці воюють,а нардепи на їх подвигах собі піар роблять.Чого не пішов раніше,а пішов зараз перед виборам....

Тобто дав пару рублів? То хай пройде строкову службу і чого не служив, якщо такий здоровий? Га? Мо того шо хахльов порішав йому з воєнкомом?

Льоша ще тиждень тому пройшов комісію: здоровий. Зачислений в резерв. Поки що не призваний бо не служив в арміі, а зараз потрібні солдати з військовим досвідом.

А мені от цікаво чи піде Кривошеєв на війну? Бо бачив його у воєнкоматі не раз, так він уже другий тиждень медкомісію проходить і ніяк не пройде. Ніяк певно не знайдуть болячку, щоб відмазати від війни. Правда легко сидіти в рівному, в теплій хаті у баби під боком і писати всяку фігню ніж зіьрати волю в кулак і поїхати захищати країну!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.