Біля Рівного перекриють міжнародну трасу через батальйон "Донбас"

Міжнародну трасу Київ-Чоп, яка проходить через Рівне, погрожують перекрити акцією протесту. Інформацію про це розмістили у спільності "Типове Рівне" в соціальних мережах.

Приводом слугувало повідомлення командира батальйону спеціального призначення "Донбас" Семена Семенченка.

Як пише "Українська правда" командир батальйону "Донбас" заперечує надання допомоги українським добровольцям під Іловайськом та закликає пікетувати Генштаб в Києві.

– Чекати більше нічого. Нас вкотре обдурили, – пише комбат і заявляє, що ніякої допомоги сьогодні не буде. Він покладає відповідальність за це на міністра оборони та командувача АТО.

– Немає навіть команди пробиватися до своїх. Зараз, якщо слабкі поки заслони на трасі Кутейникове-Старобешеве затвердіють, з'явиться друга лінія блокади, то це буде братська могила, – написав він.

Семенченко закликав усіх небайдужих прийти у четвер з пікетом під Генеральний штаб, орієнтовно на 10:00. У його дописі зазначається, що у Іловайську 5-й день в оточенні перебувають підрозділи батальйонів "Донбас", "Дніпро", "Світязь", "Херсон" та "Доброволець".

Також там сказано, що командування цих підрозділів протягом усіх цих 5-ти днів звертається до керівництва АТО з вимогою створити коридор для вивезення тяжкопоранених.

У спільноті "Типове Рівне" з'явився заклик, у зв'язку з ситуацією, яка склалась в Іловайську, на знак протесту перекрити рух трасою Київ-Чоп неподаліік Рівного. Як зазначається у повідомленні, акція запланована на сьогодні, о 17:00.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.