АП: Йде війна, але військової допомоги від НАТО не чекаємо

Розраховувати на пряму участь країн Заходу в конфлікті з РФ не слід.

Про це заявив заступник глави адміністрації Президента України Валерій Чалий в інтерв’ю ТСН, говорячи про майбутній діалог із НАТО та можливість військової підтримки Альянсу. Про це повідомляє "Українська правда".

– Підтримки бойовою силою не буде. Достатньо іншого роду підтримки, яка дійсно підсилить наші можливості. Ми на неї розраховуємо, – зазначив Чалий.

За його словами, одночасно зі збройним протистоянням має тривати дипломатичний процес задля встановлення миру поміж Україною та Росією.

– Продовжується війна, – констатував він. На думку Чалого, для її зупинки "потрібно потужне реагування". – За один день те, що зробили, – ту війну гібридну, неоголошену, – її не зупиниш, – вважає чиновник.

– Це болить. Хочеться зразу зупинити, розбомбити, вигнати всіх, але дипломатія допомагає нам зберегти зараз життя, – сказав представник АП.

– Зараз всі претензії йдуть до сьогоднішньої влади. А з чим воювати було? Якщо армія останнім часом – вона будується. Люди, народ будує армію просто-напросто, – пояснив він.

Як відомо, напередодні російські війська вторглися на Україну на півдні Донецької області, під їх контролем – Новоазовськ.

Ближчим часом українське питання розглянуть на саміті ЄС та на саміті НАТО в Уельсі. Між тим, як повідомляла Європейська правда, на фінальному етапі підготовки до саміту НАТО лишаються деякі країни-члени альянсу, які блокують важливі рішення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.