На Рівненщині тривають перевірки шкіл–інтернатів

Тривають візити керівників області та освітян в інтернатні заклади Рівненщини.

Пересвідчився у готовності до навчального року і заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук. Першим закладом стала Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  №1 I-III ступенів. Нині тут виховується та здобуває освіту понад 160 дітей з вадами зору. Хоч в деяких приміщеннях тривають ремонтні роботи, до початку навчання заклад готовий.

Як повідомили з прес-служби управління освіти і науки ОДА, у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті I-II ступенів за парти сяде 120 школярів. У цьому закладі навчаються діти з вадами психофізичного розвитку, і увага та турбота їм неабияк важлива.

– Усі заклади, де ми побували, готові до старту навчання. І це – не дивлячись на труднощі, в тому числі і фінансові. Цьому треба завдячувати і педагогічним колективам, і батькам, і благодійникам. Ми не випадково обрали візити саме в інтернатні заклади, адже увага до цих дітей, зазвичай, дещо менша. Наше завдання – зробити усе можливе, аби ці школярі не відчували себе зайвими і знайшли себе.

Крім цих двох закладів Олександр Савчук відвідав і Сарненський НВК "Школа-колегіум".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.