Рівненський боєць АТО: під Іловайськом пекло

25-річний лейтенант з Рівного, який бере участь в АТО, зв`язався з родичами і розповів, що відбувається зараз під Іловайськом. За словами військового, 51-а механізована бригада зазнала втрат і зараз уже кілька днів знаходиться в оточенні та просить про підмогу. Про це повідомляє Інтернет-сайт "КрайІнфо".

– П`ятий день, як військові знаходяться в оточенні, – розповів лейтенант із Рівного (Прізвище не вказуємо на прохання родичів). За його словами, військові знаходяться за 5 кілометрів на південний-схід від Іловайська. Вирватися із кільця не можуть. Значна частина техніки розбита окупантом. Люди сидять в окопах. Навколо бачать російські прапори та військову техніку. Супротивник час від часу завдає артилерійських ударів. У відповідь українці відстрілюються автоматними чергами. За словами лейтенанта, їх в оточенні 100-150 чоловік, порахувати тяжко, тому що всі розкидані в різних місцях. Військовий з Рівного розповів, що окупант пропонує їм здатися, однак бійці сидять в окопах і все ще сподіваються на підкріплення. Вибратися самотужки із оточення, за словами військового, їм не вдасться. Ті, хто пробував, уже загинули.

На своїй сторінці у Фейсбук Konstantyn Zinkevych підтвердив інформацію про події під Іловайськом. За його словами, "за ці дні під Іловайськом майже 100 чоловік загинуло, щонайменше 50 перебувають у полоні, багато поранених і зниклих".

Ключові слова: 

Коментарі

Так вже увійшли: 80 відсотків Донбасу під контролем української армії. Решта утримується військами Росії. Але це теж тимчасово

Сначала войди в Донбасс)))) Пока что-то у вас слабо это получается

сегодня одни герои завтра другие а жизнь одна

съебались прихлебатели путинососы! Не долго вам осталось. Жаль только пацанов наших - разровняем ваш ДОнбасс к уям собачим, сукины дети.

Ми воюємо з російськими офіцерами і донецькими бандитами. А вони - не наш народ.

Сдавайтесь. Вы воюете не за Украину, а за киевскую хунту!!!

Ти гнида кацапська, це війна не з народом, а з вашими кацапськими вбивцями, яких посилає карлік-педофіл Путя. Нажеретесь ви ще укра\нської землі і захлинетесь власною кров'ю.

Пацаны сдавайтесь это не ваша война армия Не должна воевать с собственным народом!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.