За рахунок мешканців Рівненщини не вирішуватимуть проблему економії газу

Економія газу на Рівненщині

За доведеними показниками Рівненщина має зменшити споживання газу на 29,8 млн м3, тобто на 30% менше, ніж у попередній опалювальний період.

Про це повідомив заступник голови Рівненськоі облдержадмістрації Тарас Пустовіт.

За словами чиновника, заплановано встановлення 19 твердопаливних та 4 електричних котлів на об'єтах області. Наразі реалізовано тільки 5 із цих запланованих заходів, решта – у процесі виконання.

– Хочу зауважити, що в разі ухвалення на рівні керівництва держави рішення про зменшення температурних режимів, як захід економії споживання газу, то люди не будуть платити зайві кошти, тариф буде перерахований. Ніхто не буде за рахунок мешканців Рівненщини вирішувати проблему зменшення споживання газу, – запевнив Пустовіт на засіданні колегії ОДА.

– Зменшення температурного режиму – це крайня міра, якщо вже не буде за рахунок чого зменшувати [споживання газу], – роз'яснив губернатор Сергій Рибачок.

У своїй доповіді Тарас Пустовіт (на світлині у центрі) також зауважив, що у Радивилівському і Рівненському районах не виконано жодного з запланованих заходів щодо економії природного газу.

економія газу на Рівненщині, Тарас Пустовіт

– У вересні відбудеться огляд готовності об'єктів до опалювального сезону. Якщо зараз від вас ми брали цифри, то скоро будемо перевіряти і підвали, і як утеплені дахи та ін., бо це дасть суттєву економію [газу], – звернувся до присутніх на колегії голів райрад, голів і заступників міст, голів і заступників райдержадміністрацій Пустовіт.

– Іще раз наголошу, що ми маємо зменшити споживання газу на 30% порівняно з попереднім сезоном. Виконання запланованих заходів – це персональна відповідальність керівників територіальних одиниць, – пригрозив Сергій Рибачок.

Також на засіданні губернатор повідомив, що область одержить від уряду кошти для впровадження альтернативних видів палива.

До теми.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський розповів про готовність навчальних закладів Рівненщини до опалювального сезону.

дивіться із 23-ої секунди.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.