Рівнерада може заборонити курити на літніх майданчиках кафе

На сайті Рівненської міської ради і виконкому www.city-adm.rv.ua оприлюднено проект рішення Рівненської міської ради "Про визначення літніх майданчиків і терас закладів ресторанного господарства на території міста Рівного як місць, вільних від куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів" та відповідний аналіз регуляторного впливу (АРВ).

Розробник – управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Проект регуляторного акту передбачає формування здорового способу життя, зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров'я населення шляхом визначення літніх майданчиків і терас закладів ресторанного господарства на території міста Рівного як місць, вільних від куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів.

Текст проекту рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Рівненської міської ради і виконкому.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту за адресою електронної пошти управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування: utghpo@rv.uar.net (для подачі зауважень та пропозицій в електронному вигляді); за поштовою адресою: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2, (для письмових зауважень і пропозицій).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.