Рівненщині дадуть мільйони на альтернативні види палива

Рівненщина одержить від уряду 13 млн грн для впровадження проектів, спрямовних на заміщення газу альтернативними видами палива.

Про це сьогодні під час засідання колегії Рівненської облдержадміністрації голова відомства Сергій Рибачок.

– Учора було ухвалено рішення про виділення нам цієї суми. Кошти невеликі в масштабах області, тому прошу підготувати пропозиції стосовно співфінансування проектів. Ці гроші цільові – ми не можемо їх використовувати, наприклад, на утеплення, – звернувся до присутніх на колегії голів райрад, голів і заступників міст, голів і заступників райдержадміністрацій Сергій Рибачок.

колегія Рівненської облдержадміністрації, економія газу

Варто зауважити, що Рівненщина має зменшити споживання газу на 29,8 млн м3, тобто спожити на 30% менше, ніж у попередній опалювальний період. Це питання обговорювалося на засіданні колегії облдержадміністрації 28 серпня. Під час заходу заступник губернатора Тарас Пустовіт зауважив, що "за рахунок мешканців Рівненщини вирішувати проблему зменшення споживання газу не будуть".

До теми.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський розповів про готовність навчальних закладів Рівненщини до опалювального сезону.

дивіться із 23-ої секунди.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.