Інвестиції в економіку Рівненщини зменшились втричі

У січні-червні 2014 року у розвиток економіки Рівненської області суб’єктами господарювання за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 979,4 млн грн капітальних інвестицій, що на 33,4% менше, ніж за аналогічний період 2013 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Рівненській області.

Найбільшу частку інвестицій складають власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 50,6% усіх інвестицій.

Значні обсяги капітальних інвестицій (48,9% усіх інвестицій області) спрямовано у розвиток підприємств будівництва. Частка інвестицій, освоєних промисловими підприємствами, становила 29,8% загального обсягу інвестицій області, у тому числі підприємствами добувної промисловості і розроблення кар’єрів освоєно 1,4% інвестицій області, переробної промисловості – 20,8%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 7,4%, водопостачання, каналізації, поводження з відходами – 0,2%.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 398,8 млн грн (40,7% загального обсягу інвестицій області), що на 43,9% менше, ніж за січень-червень 2013 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.