У Здолбунові затримали людей, яких запідозрили у сепаратизмі

У Здолбунові працівники підрозділу транспортної міліції затримали людей, які фотографували інфраструктуру залізниці. Правоохоронці запідозрили, що чоловіки можуть бути причетні до сепаратистів.

Про це повідомив начальник здолбунівського підрозділу транспортної міліції Володимир Загорський.

У зв’язку з бойовими діями, які тривають на Донбасі, на залізничних станціях проводяться фільтраційні заходи.

– Так, зокрема, й у лінійному відділі на станції "Здолбунів" створено фільтраційну групу, яка щоденно проводить відпрацювання потягів, які слідують з південних регіонів держави та Харкова. Працівники міліції проводять ретельні перевірки ручних поклаж та великогабаритного вантажу, проводять бесіди розвідувального характеру з поїздними бригадами та пасажирами. А ще здійснюють постійне відпрацювання інших об’єктів залізничної інфраструктури, які розташовані в зоні несення служби лінійного відділу.

Як повідомили в УМВС України на Львівській залізниці, під час цих заходів проводять бесіди та інструктажі з працівниками залізниці з приводу дотримання пильності, негайного інформування правоохоронців в разі перебування на території залізниці підозрілих осіб або сторонніх предметів, які можуть становити загрозу для об’єктів залізничної інфраструктури.

– Коли виявляємо осіб, котрі якимось чином можуть бути причетними сепаратизму, передаємо їх працівникам Служби безпеки України. Так, зокрема, було затримано людей, які фотографували інфраструктуру залізниці, – розповів Володимир Загорський.

Коментарі

А ты ведать один из тех кого задержали ? ... если какая херня будет , вонять будете что они херова работают , и тпк не так ... и этак не так

Тоесть шмонают всех без разбора и трясут карманы. И что, уже на вокзале фотографироваться нельзя? Мусорня совсем с катушек сорвалась уже, хочет показать "работу" которой нет.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.