Біля усіх рівненських шкіл мають покласти "лежачих поліцейських"

У рамках проведення комплексних заходів під назвою "Увага! Діти на дорозі!" та підготовки до нового навчального року працівниками Державтоінспекції Рівненської області здійснені обстеження вулично-дорожньої мережі прилеглої до загальноосвітніх навчальних закладів.

За інформацією прес-служби УДАІ УМВС, за результатами перевірок власникам вулично-дорожньої мережі направлено 54 вимоги щодо приведення у належний стан ділянок доріг та вулиць біля навчальних закладів.

Крім цього, до органів місцевої влади та власників вулично-дорожньої мережі направлено інформації щодо покращення організації дорожнього руху біля навчальних закладів, в тому числі зазначено про необхідність встановлення поблизу шкіл засобів примусового зниження швидкості руху транспортних засобів (або так званий "лежачий поліцейський").

– Під час проведення комплексних заходів станом на 25 серпня поточного року нанесено та поновлено 133 дорожні розмітки пішохідних переходів, нанесено дорожню розмітку з тематики безпеки руху дітей – 64 шт. Також встановлено 73 дорожні знаки "Діти" та "Пішохідний перехід". Крім цього, ліквідовано 302 м2 ямковості проїзної частини біля навчальних закладів, обстежено 86 маршрутів руху шкільних автобусів, − розповідає старший інспектор з профілактичної роботи Управління Державтоінспекції області, майор міліції Світлана Марко.

Робота, щодо покращення організації дорожнього руху поблизу навчальних закладів, продовжуються і надалі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.