Із альтернативним паливом на Рівненщині може виникнути дефіцит

В області зросла вартість пелети – за словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Тараса Пустовіта наразі це 2200 грн за тонну. Якою була попередня ціна, чиновник не сказав.

Він також висловив занепокоєння, що через виконання урядового завдання щодо зменшення споживання газу на 30%, в області може виникнути дефіцит цього виду палива.

Ситуацію на засіданні колегії облдержадміністрації, присвяченій, зокрема, і економії газу, прокоментував і губернатор Рівненщини Сергій Рибачок.

– Так, ми можемо викликати підвищення ціни на торфобрикети, на пелети тощо, але це паливо наше місцеве, воно є. А от стосовно природного газу – невідомо чи він буде після нового року, – сказав очільник Рівненської ОДА.

колегія Рівненської облдержадміністрації, економія газу, альтернативні види палива

Також під час засідання губернатор повідомив, що область одержить від уряду цільові кошти для заміщення газу альтернативними видами палива.

До теми.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський розповів про готовність навчальних закладів Рівненщини до опалювального сезону.

дивіться із 23-ої секунди.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.