Збільшились надходження за користування землями Рівненщини

На Рівненщині місцеві бюджети поповнилися 86 мільйонами гривень від використання земельних ресурсів.

Про це повідомили у Головному управлінні Держемагентства у Рівненській області.

Цьогоріч від використання земельних ресурсів місцеві бюджети поповнилися 86 мільйонами гривень. А це на понад 3 мільйони більше, ніж за аналогічний період минулого року. Значну частину цієї суми, а саме 50 мільйонів, становить орендна плата, більше 26 мільйонів – земельний податок.

Ще 8 мільйонів гривень до бюджетів місцевих рад надійшло від реалізації земельних ділянок несільськогосподарського призначення, майже 2 мільйони гривень – як відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

– Для підвищення ефективності використання земельних ресурсів потрібно забезпечити укладання додаткових угод до договорів оренди земель державної та комунальної власності у частині встановленого розміру орендної плати з врахуванням запровадження повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та зміни мінімального розміру орендної плати за землі державної і комунальної власності відповідно до пункту 27 Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні", – зазначила начальник Головного управління Держемагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.