Рівненський центр "STARt" запрошує на навчання

Навчальний центр "STARt" запрошує студентів, школярів та їх батьків на інформаційну зустріч, яка відбудеться 4 вересня о 17:30 в приміщенні актового залу Рівненської спеціалізованої школи №15 (м. Рівне, вул. Пушкіна, 17).

Вказаний захід буде корисний насамперед тим, хто має на меті поглиблено вивчати англійську, німецьку, польську мови, скласти міжнародні іспити, продовжити навчання за кордоном, чи отримати престижну роботу.

Зокрема, у період з 2009 року 100% випускників НЦ "STARt" успішно склали іспити IELTS, навчаються у провідних вузах України, Польщі, Бельгії, Німеччини, Голландії, Канади, Великобританії, працюють та стажуються у престижних міжнародних  компаніях.

Сподіваємося також, що зустріч буде особливо цікавою тим старшокласникам, які мають на меті якнайкраще підготуватись до іспиту ЗНО з англійської мови, оскільки навчальні програми, методики та викладачі НЦ "STARt" гарантують якісну підготовку до вказаного іспиту.

Детальна інформація:

Тел.: +38(098)846-91-20, +38(099)532-73-01
Сайт: http://star.rv.ua
e-mail: star2009t@gmail.com

Довідково:

Сертифікат IELTS засвідчує найвищий рівень володіння англійською мовою та визнається більше, ніж у 7000 організаціях 135 країн світу, в т.ч. кращими університетами, державними та приватними компаніями, професійними, освітніми, імміграційними службами. Він вимагається під час вступу на навчання, підбору персоналу, фаховій реєстрації та підвищенні кваліфікації. Крім того, зазначений сертифікат гарантує випускникам загальноосвітніх навчальних закладів річну та атестаційну оцінку "12" з англійської мови.

на правах реклами

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.