Рівне - одне із міст України, де відбудеться велотур "Всі за мир"

29 серпня, 18:00, на майдан Незалежності у м. Рівне відбудеться велотур.

Велопробіг стартував у Києві, і головна мета відкритого велопробігу "Всі за мир" полягає в тому, щоб закликати громадськість посприяти припиненню бойових дій на території України.

Захід відбувається на честь грузинського спортсмена, 14-разового рекордсмена "Книги рекордів Гіннеса", заслуженого діяча спорту, посла захисту природи ООН, інженера-кібернетика, лауреата державної премії Грузії Джумбера Лежави. Він – єдина людина у світі, котра здійснила безперервну навколоземну подорож велосипедом. Так, упродовж 3333 днів спортсмен подолав 264 тис. км.

Власне, Джумбер Лежава й виступив ініціатором і засновником цього велотуру. Він планував дати старт своєму дітищу протягом 25-30 серпня у місті Києві. Проте втілити задум не встиг. Адже за місяць до цього, 25 липня, на 75-му році життя він раптово помер.

Так, сьогодні, 29 серпня, Нодар Берідзе вже вирушив із Новограда-Волинського, і о 18:00 буде на майдані Незалежності в м. Рівне.

При цьому Нодар Берідзе зауважив, що проїжджаючи містами Східної України, не вдягатиме бронежилету. Адже розраховує, що благородна мета зможе убезпечити його від куль. Звершити першу частину велопробігу чоловік розраховує за три місяці, повернувшись назад до Києва, звідки й стартував. А вже далі він вирушатиме до Мінська.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.