Рівненська обласна бібліотека отримала лайтбокс-відзнаку

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили лайтбокс "Сучасна бібліотека". Це нагорода за прогресивність та інноваційну діяльність. Привітати бібліотеку з відзнакою завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.

У липні цього року у Києві відбувся Національний ярмарок бібліотечних інновацій, організований Програмою "Бібліоміст". До кандидатів висувалися певні вимоги: активна участь у професійних конкурсах, залучення коштів за допомогою грантових програм, співпраця з бізнесом, владою та громадським сектором.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цю відзнаку отримала саме Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Адже протягом п’яти років співпраці з Програмою "Бібліоміст" тут реалізували 12 проектів. Отримали грантів на понад 600 тисяч гривень на оснащення бібліотеки та впровадження безкоштовних послуг. До того ж, "Бібліоміст" передав Рівненській обласній біблотеці 13 комп’ютерів, 16 електронних пристроїв (принтери, сканери, планшетні комп’ютери, інтерактивну дошку). 37 бібліотекарів підвищили свій кваліфікаційний рівень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.