Рівнерада хоче захистити місто від хитрих багатодітних батьків

Жителі області, які знають, що у них незабаром народиться трійня, подають документи на отримання реєстрації у Рівному. Таким чином вони стають претендентами на отримання житла у місті. Рівнерада вирішила боротися із такими спритними майбутніми батьками.

Аби такі "махінації" із нерухомістю більше не траплялись у Рівному, депутатам пропонують внести зміни у додаток до рішення Рівненської міської ради від 28.12.2010 р. №35 "Про Міську програму підтримки сім'ї та демографічного розвитку на період до 2015 року". Тепер, щоб поліпшити свої житлові умови, родина повинна бути зарєстрована у Рівному не менше року до дня народження дитини.

– При наявності законних підстав забезпечити дієву підтримку та допомогу сім'ям, що зареєстровані у місті Рівне не менше одного року, у яких народилася трійня і більше дітей, шляхом позачергового покращення житлових умов або надання матеріальної допомоги на покращення житлових та соціально-побутових умов, – йдеться в окремому підпункті в новій редакції.

Під час засідання постійної комісії з питань науки, освіти та молоді її представники підтримали такі зміни. Тепер за це мають проголосувати депутати Рівнеради на засіданні сесії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.