Із-за бюджетників Рівненщини можуть зібрати мало військового збору

Через скорочення видатків бюджетних установ на Рівненщині може зменшитися сума зібраного військового збору.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За його словами, майже 42% податку на доходи фізичних осіб і єдиного соціального внеску в області надходить від бюджетних установ. Аналогічно прогнозується і надходження військового збору.

– Але треба врахувати, що до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" внесено зміни. Відбувається скорочення видатків бюджетних установ, серед них і зменшення фонду оплати праці. А півтора відсотки військового збору утримуються з зарплати, премій, різних матеріальних допомог. Отож, наразі ми з колегами не беремося спрогнозувати, якими будуть надходження стосовно військового збору в області за цей місяць, – зауважує Дмитро Зайцев.

Варто зауважити, що військовий збір тимчасово запроваджено в Україні з 3 серпня до кінця цього року. Ставка збору складає 1,5%. Ним оподатковуються заробітна плата, різноманітні заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Також військовий збір утримується із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею та виграшу гравця, одержаного від організатора азартної гри.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.