Росіяни погрожують рівненському письменнику

У соціальній мережі у спільноті ТИПОВЕ РІВНЕ рівненський письменник Макс Кідрук розповів, що йому погрожують росіяни у соціальних мережах:

"Останнім часом різко збільшилася кількість агресивно налаштованих росіян, що строчать у приват кілометрові повідомлення з погрозами та іншою єресю. Погрожують не мені особисто, а відразу всім українцям. "Убивать вас всех было бы проще!", "Хохляндии, как государства уже нет- это факт", "И не надо мне на польском языке писать, у тебя же написано, что ты украинец, а украинцы всегда на русском общаются", "Суки, вы нас предали!" і т.п. Химерна ситуація, правда?

Я у себе вдома, ходжу із дівчиною в кіно, спілкуюся із друзями, читаю книги, думаю про Polcon і польський "Бот", вигадую, що цікавого можна "заштовхати" в тур із новою книгою, - коротше, живу чи, зважаючи на обставини, намагаюся жити, - а якийсь чувак за тисячі кілометрів від мене, якого я не знаю і ніколи не бачив, який востаннє ходив до театру, мабуть, іще в дрімучому дитинстві зі значком жовтенятка на заношеній до дірок сорочці, згорає від бажання вбити мене та стерти з лиця землі мою країну. Бо ми його "зрадили"! Я взагалі не перестаю дивуватися людям, для яких чиєсь життя важливіше власного. От уявіть: воно приходить із роботи і замість того, щоб узяти до рук книжку, сходити кудись із дружиною, піти у спортзал - зробити щось для себе! - сідає за комп, шукає українські сторінки у соцмережах і починає спливати лайном. Звідти, за тисячі кілометрів, із глушини, куди не долітає навіть запах цивілізації, розказує мені, що українська держава - це штучне формування, що української нації не було й немає, що мови, якою від народження розмовляю я, якою розмовляють мої батьки, якою розмовляли батьки мого батька і т.д., тупо не існує. Причому розказує у такій формі, наче виступає у фіналі світової першості з російських матюків. Щось подібне розповідає сестра з Бєлгорода: злість та агресія зашкалюють. Коли протистояння починалося, проблеми були, проте зараз із людьми стало не просто важко, а неможливо говорити.

Власне, я до чого. Дехто думає, що варто усунути Путіна, і ситуація владнається, росіяни вмить стануть білими та пухнастими. Це не так. Блискуча з технічної точки зору та безглузда в сенсі наповнення пропаганда зробила своє, і віднедавна нам протистоїть не Путін. Нам протистоять 150 мільйонів озлоблених людей, які прагнуть знищити сусідню націю, тим самим довівши нам (!), що вони мають рацію. Це не ми прагнемо свободи, це зла й нехороша Америка намагається допекти їм. А тому я більше не хочу чути, який поганий Путін і який хороший/нещасний російський народ.

Прибрати свинопаса - це о'кей, чудово! - проте, мені здається, від того нічого не зміниться: стадо безмозких свиней залишатиметься стадом безмозких свиней...", пише Макс Кідрук.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

я давно казав,що то не путін напав на Україну,а московські придурки.Їх таких в Росії-90 прцентів.Це виродки.Духовність в них нульова.Це щось близьке до злобної тварини.Хижі,дикі,люті-вони є загрозою для всього нормального.І це зло треба зупинити.і зупинить його Україна.Вони невидять все людське,яке створив Господь.Це пордження сатани.Це ї є фашизм в своїй примітивній природі.В таких на донбасі теж сотні тисяч.Це дика зграя хижаків,яка ненавидить всіх,хто не з їхньої зграї.І імя їй-Звір

Широко відомий в вузьких колах,пісятєль з огіркової столиці палєстіни-Кідри,знову гроші заслав суперчесним новинам,щоб в тих же колах,не дай Бог його не забули:)))))))))))))І так ,щомісяця?:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.