Рівненське КАТП 1728 та полтавська фірма планували аферу?

В ході проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального автотранспортного підприємства 1728 спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області не дорахувалися двох автомобілів спеціального призначення (сміттєвозів із заднім завантаженням КО-427-70 на базі автомобіля МАЗ 5337-А2). Куди поділися сміттєвози і чи були вони насправді? На підприємстві ревізорам надали лише договір на придбання двох сміттєвозів вартістю 1390 тисяч гривень та первинні документи.

Як з'ясувалось, минулого року КАТП 1728 за результатами торгів уклало договір з ТзОВ "Торгова компанія "ВЛІВ" на придбання за державні кошти двох сміттєвозів. Кошти постачальнику автотранспортне підприємство за автомобілі не перерахувало.

Далі, КАТП 1728  чомусь передає придбані сміттєвози відповідно до укладених договорів на зберігання виробнику - ТзОВ "Торгова компанія "ВЛІВ".

Згідно з умовами договорів-зберігання, один сміттєвоз мав би зберігатися за адресою виробника у м.Кременчук Полтавської області, другий – в м. Рівне. В ході проведення контрольного заходу фінінспектори за вказаною адресою в Рівному автомобіля не виявили, про що склали відповідний акт.

З метою документального та фактичного підтвердження обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювались між КАТП 1728  та ТзОВ "Торгова компанія "ВЛІВ", рівненські ревізори звернулися у Державну фінансову інспекцію в Полтавській області щодо проведення зустрічної звірки в ТзОВ "Торгова компанія "ВЛІВ". Результат – нульовий. До зустрічної звірки полтавських держфінінспекторів підприємство не допустило, аргументуючи відсутністю осіб, уповноважених на допуск працівників контролюючого органу до зустрічної звірки. При другій спробі – ТзОВ "Торгова компанія "ВЛІВ" за юридичною та фактичною адресою ревізори не виявили.

Отож, куди поділися сміттєвози-привиди, за які треба було б заплатити 1390 тисяч гривень державних коштів, і чи були вони насправді?  Схоже, що ні, бо за результатами ревізії угоду між КАТП 1728 та з ТзОВ "Торгова компанія "ВЛІВ" планується розірвати. Як повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області мільйонна афера не вдалася.

Коментарі

Швидше за все проблема була як завжди в казначействі. А точніше в тому що органи державного казначейства не платили до недавнього часу за платіжними документами. Тому такі "афери" були в кожній установі яка фінансується з бюджету. От якби кошти були перераховані і автомобілів не було тоді афера. А так це недоліки нашої платіжної системи в бюджеті. Дефіцит платіжного балансу. Шкода що наша фінінспекція цього не розуміє.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.