Правий сектор і регіонали хочуть "скинути" голову Рівнеоблради - активіст

Права рука керівника Правого сектору Рівненщини запропонував підтримати "регіонала" Василя Берташа та депутатів, які на майбутній сесії збираються висловити недовіру голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову.

Про це у Фейсбук написав рівненський активіст Павло Ульяновський.

"Увага! Регіонали об’єднують сили з політичними тушками і продажними активістами щоб повернутись до влади. Мав розмову з представником Правого сектору Сашею Могутовим. Свідком нашого діалогу було мінімум четверо осіб. Права рука Романа Коваля запропонував підтримати регіонала Василя Берташа та депутатів, які на майбутній сесії збираються висловити недовіру голові Рівненської обласної ради Михайлу Кириллову. Взамін «коаліція зла» обіцяє всім співучасникам цієї змови посади на держслужбі. Особисто для мене очевидно, що регіонали остаточно очухалися і прагнуть реваншу. Відсутність реальної люстрації додала впевненості спільникам Януковича у власній безкарності та вседозволеності. Особливо цинічним є те, що ці події співпали в часі з повномасштабним вторгненням російських військ на територію України", - написав активіст.

Ключові слова: 

Коментарі

Кірілов тільки косить під несправжнього. А копнись...там стільки гнилі! Заказухи - це метод Кірілова. І не обговорювали б зараз так цю "заказуху", якби Кірілов і його "апарат" щось корисне зробили для області. А то шкоди ще більше, ніж цирку.
Півмільйона - це одне. Треба потрусити ту торбу, з якою "ніякий хлопчик" разом із своєю правою рукою Ольховиком ходять по області. Вони багато "зробили", коли півроку протовклися по комунальних закладах, заключаючи нові контракти з керівниками закладів. Так уже ізображали із себе великих експертів і професіоналів у різних галузях...після відповідних "внесків"!
Ще одна справа в тумані: де мільйони, виділені на армію?
І так далі.
Одним словом, без надії на щось хороше. Ні зараз, ні в майбутньому. Так що хай іде собі.

риги,бюти,сволота,вдарені...яка між ними різниця???в кольорах прапора:))така ж різниця між Царем(Данилюк-сьогоднішній замголови облради) і дядєй Васєй -минулим головою обладміністрації????;)))))

Дивлюсь і плачу, який тупий народ!!! Це ж заказуха))) А ви як миші, пардон, кріси ведетесь на цю ахінею. )))

Ось і стало все зрозуміло що це за сайт чесних новин. Одні боти. Одні заказухи. САЙТ САМИХ БРЕХЛИВИХ НОВИН!!! Цікаво що ви всі будете робити без Льоши Хахльова? А то що Ригів захищаєте ну то і так зрозуміло ,, хто їбе і кормить" той і музику заказує.

Істерія навколо грошей. Приносьте люди гроші зразу в приймальну Кириллова. Стельмах, взагалі треба посадити. Ганьба. Їй ітак нормально заплатили, але справжня українська душа - мало! Щодо реваншу регіоналів, думаю, не вийде. А депутатів обирали люди, і якщо будуть позачергові вибори, то 80% депутатів залишаться. Це, як анекдот про голову колгоспу, якого знову обрали, бо інші нічого не знають і не вміють!

Ха- ха, вкрасти півтора мільйона і повісити на регіоналів ! Ото так! Я як Кириллов став головою? Може хтось забув? Це, випадково не Музичко всіх примусив за нього голосувати ? Ні? І , думаю, зовсім не задарма! А генеральним спонсором був - русский мир! А може Танька гроші, зібрані на майдані віддала батьку Кириллова! А хто і що робив можна перевірити! І хто на кого тисне - теж!

Українці,потрібно гнати і відігнати від політичного корита таких юркіх єврєйчіков як Павєл Ульяновські і Кірілов-це все не потрібний баласт для нашої держави і для народу України!Павло Тичина для українців і для москалів завжди був ПАВЛО,а нє павєл-а Уляновскі на руськіх сайтах вже не українець,а павєл.Так,що українці задумайтесь з ким маєте справу-це для нас лишні люди!

дубоголовим дійшло, шо теперішні кєровніки довели країну до бєздєца

І ще там Павлюк крутиться, що Червонійових людей гнобив при Матчуку

Ульяновський, ти хто? Адвакат кириллова? То йди i допоможи керувати безтолковому хлопчику!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.