Юрій Вознюк звинуватив Тимошенко в самолюбстві і покинув партію

Народний депутат Юрій Вознюк залишив партію "Батьківщина". Про своє рішення він написав у Facebook:

З кожним роком, спостерігаючи за політикою різних країн, я приходжу до висновку, що політичні направлення нівелюються. Це відбувається, по великому рахунку, через те, що світ приходить до простих речей: залучення інвестицій, прозора податкова система, конкурентний бізнес без корупції і, як наслідок, достойна зарплатня та пенсія, відповідне соціальне забезпечення і, в кінці кінців, мир над головою. Цього хочуть переважна більшість людей, не зважаючи на партійні прихильності. Мало того, це задекларовано, майже, в усіх політичних силах. Тобто, усі хочуть одного і того самого (про такі речі як мова або національні герої я не хочу говорити - це точно не на часі). Отже, кого ж обрати своїм фаворитом? Ми сьогодні обираємо партіі, а я б запропонував би, нарешті, обирати команди, які б максимально дозволили нам наблизитись до тих простих речей, про які я написав вище. КАДРИ ВИРІШУЮТЬ УСЕ! І це аксіома! Крім того, команда має бути конструктивно налаштована (опозиція має бути, але той хто при владі повинен відповідати найвищим показникам професійної якості). Перебуваючи у політичному полі - я хотів би бути саме у такій команді. 25 травня ми обирали Президента. Переважна більшість українців проголосувала за нинішнього гаранта. Такий був вибір. Надіюсь - правильний. Крім того, перед тим, ми отримали нову (стару) Конституцію, згідно якої, наша країна стала парламентсько-президентською республікою. Тому на наступних виборах у парламент, ми, фактично, обираємо нового Прем'єр-міністра та уряд, а також спікера ВР. Переконаний у тому, якби Юлія Володимирівна змогла відкинути свої амбіції, команда мала б можливість бути ще потужнішою та непохитною. Колись я грав у футбол і у нас було таке поняття як "самолюб" - він не віддавав передачі, невиправдано брав гру на себе, старався забити гол сам, не зважаючи на загальний результат. Таких у нас не любили, хоча і футболіст він був непоганий... А мені так хочеться в КОМАНДУ). Тому:
1. Повторюсь, ці парламентські вибори - це вибори Прем'єра. Я однозначно за Яценюка.
2. Це вибори спікера - я за Турчинова.
3. Я за міністра Петренка, я за міністра Гриневич, я за переважну більшість перспективної молоді, яка згуртувались навколо Арсенія.
4. Як наслідок, сьогодні я припинив своє членство в партіі "Батьківщина"
5. І написав заяву на вхід в команду "Народний Фронт".
Відчуваю, що буде маса спекуляцій на цю тему, але вибір шляху однозначний і не підлягає обговоренню. Переконаний - це єдино вірний шлях для новаторськоі політики. Політики - КОМАНДИ.

Ключові слова: 

Коментарі

В ПОЛІТИЦІ НЕМАЄ ПОНЯТТЯ ДРУЖБА!!сьогодні з тим-завтра з іншим.Виходить якіть політичні повії в уряді,а не депутати! Хто більше грошей дасть-до того сьогодні піду,а завтра скажуть-піду до інших!Так ось виходить!Яценюк під шумок швиденько своїх с партії Батьківщина витягнув і будуть ці "святі люди" нести в маси "мир і добро".ЯК ВСЕ ЦЕ БРИДКО !ОГИДНО!ФАЛЬШИВО!ВИ ЩО ДІЙСНО пане вознюк думаєте,що за вас буде хтось голосувати і за вашу "нову партію"?

Як швидко перед виборами всі почали щось мудрувати і Яценюк,Вознюк в його ж команді ніби вирішили показати,що вони вже не в батьківщині з ЮТ,а такі "кришталево чесні",що не хочуть мати з нею справ.Створять свою "нову" партію з "новими" тими ж самими людтьми,які туди-сюди як щури бігають перед потопом...ДОСИТЬ НАРОД ДУРИТИ!!ПОВІРТЕ МИ ВЖЕ НАВЧЕНІ ВАШИМИ МИХІНАЦІЯМИ І НЕ ДАМО В ЦЕЙ ЧАС ТАКИЙ ВАЖКИЙ ДЛЯ УКРАЇНИ ПРОЙТИ ТИМ САМИМ "ВОВКАМ В ОВЕЧІЙ ШКУРІ" ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ. ЯК ЗАВЖДИ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВОНИ РОБЛЯТЬ ЗАМИЛЕННЯ ОЧЕЙ СОВЇМИ ПРОПОВІДЯМИ,ОБІЦЯНКАМИ,А ПІСЛЯ -ДУЛЯ З МАКОМ !!!НЕ ОБДУРИТЕ В ЦЕЙ РАЗ!!ВИ НЕ НОВІ ЛЮЮДИ!НАМ ПОТРІБНІ НОВІ,ЯКІ НЕ ЗАПЛЯМУВАЛИ СЕБЕ І НЕ БУЛИ В ПАРЛАМАНТІ ,У ВЕРХОВНІЙ РАДІ!!!

Ну пройде по мажоритарні !!! Нехай навіть бабло не тратить, ніхто не пройде з наших вже вчорашніх депутатів !!! Ура !!!
Яйценюх х...йло ла-ла-ла-ла...

Ещё одна тушка от "фронта измен" яценюка. Вали вали, чем раньше тем лучше

"А Вознюк все правильно робить і за такими людьми майбутнє!"))))-не дай Бог...

Мирослав, щоб знати, де депутат був, треба як мінімум цікавитися його депутатською діяльністю. Якщо ви хочете оцінювати депутатську роботупо кількості ефірів, то така і ціна вашому голосу.
А Вознюк все правильно робить і за такими людьми майбутнє!

"але людина порядна , чесна i вiддана Украiнi. . Якщо буде балотуватись рiвняни за нього знову проголосують. За такими людьми майбутне Украiни".- ржунэмаху:)))шо за трава така,забориста?:)))чи,цирк поїхав,а клоуни гроші відпрацювають?:)))

Дякувати Богу, Батьківщина почала очищення, бо ця щуряча гидота вже всім набридла. Порох позбирав навколо себе всіх вчорашніх, ще Янека залишилось запросити

Яценюк порядна людина? та припиніть брехати пане Вознюк. Такого покидька як Яценюк треба ще пошукати. Яценюк був добрим сусідом Януковича, та часто заходив в гості, тому і на прохідній в списку телефонів був і Яценюк! Показуха Яценюка мовляв - що літає він на економ - брехня - злітав один разок для картинки - люди ведуться що ж! А ЮТ хай чистить ретельніше свою партію від покидьків, продажних щурів! Все гівно стікається в одну урну - до Порошенка!

Юрiй Вознюк з самого початку був у ФронтI ЗмIн Арсенiя Яценюка , а до Тимошенко вiн нiякого вiдношення не мае. Це наш депутат, молодий 36 рокiв, можливо вiн i не свiтиться на всiх телеканалах як iншi але людина порядна , чесна i вiддана Украiнi. . Якщо буде балотуватись рiвняни за нього знову проголосують. За такими людьми майбутне Украiни.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.