У Дубенській колонії шукали найспортивніших засуджених

Відповідно до Положення, Спартакіада серед неповнолітніх засуджених Дубенської виховної колонії у 2014 році проводилася в три етапи. Протягом першого етапу (червень) змагання проводились у групах відділень. В другому етапі (липень) змагання проводились серед груп у відділеннях. Третій етап – фінальні змагання між командами відділень – проводились протягом серпня місяця.

Про це повідомили у прес-службі Дубенської виховної колонії управління ДПтС України в Рівненській області.

У період проведення Спартакіади засуджені установи змагалися не тільки з основних видів програми, але й проводили змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу з спортсменами Дубенської ДЮСШ, з командою церкви "Віфанія", з дорослим складом команди "Джокер" м. Дубно та збірними командами установи з указаних видів спорту. Був проведений шашко-шаховий турнір, а також сеанс одночасної гри з місцевим гросмейстром Пожарським А. С. Засуджені приймали активну участь в спортивній програмі фестивалю художньої самодіяльності "Червона калина".

Було організовано перегляд засудженими відео- та кінофільмів на спортивну тематику, трансляції матчів Чемпіонату України по футболу, Ліги чемпіонів, Ліги Європи з футболу.

Завдяки співпраці з громадськими та благодійними організаціями було поповнено спортивну базу установи футбольними, волейбольними та баскетбольними м’ячами, а також проведено ремонт вхідного приміщення до спортивного залу установи.                  
 
– Участь у Спартакіаді прийняли 62 вихованці Дубенської виховної колонії. За підсумками Спартакіади переможцями визнано колектив засуджених відділення СПС №2. Переможці відзначені пам’ятними призами та грамотами, – розповідає начальник установи Валентин Марач.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.