Віце-прем’єр-міністр України приїхав у рідну школу на Рівненщину

1 вересня до своєї рідної школи у селі Дерть Рокитнівського району завітав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. Нині тут навчається 80 дітей. У подарунок від земляка-високопосадовця школярі та вчителі отримали спортивний інвентар та книги, як повідомили з Рівненської ОДА.

– У нас в сім’ї було восьмеро дітей. І я завжди страшенно хотів, щоб моя мама мною пишалася, – розповів Олександр Сич. – Тепер мами немає. Але є село, куди я завжди хочу приїжджати. Мене запрошували на 1 вересня у різні столичні університети та ліцеї, але я вирішив приїхати у свою рідну школу. Я переконаний, що, при бажанні, кожен з маленького поліського села може стати Віце-прем’єр-міністром. Але для цього треба вчитися.

За словами першої вчительки Віце-прем’єр-міністра Ганни Чубик, яка й досі працює у школі, її колишній учень – Олександр Сич, вчився на відмінно.

– Він багато читав, любив займатися спортом, обожнював фізкультуру, – розповіла Ганна Чубик. – Був вихованим і розумним хлопчиком.

Після урочистої лінійки, для учнів із 9 класу Віце-прем’єр-міністр провів перший урок у цьому навчальному році під назвою "Україна – єдина країна".

Ключові слова: 

Коментарі

палєстіна-кузнєца кадро;))а,кадри-рєшают вьо-хаваріл вождь всєх народав:))

із телепня- у віце-прем'єри- америка обзавідується такому шляхові. країна дебілів...

поїздка за які кошти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.