Гроші для реабілітації військових на Рівненщині шукатимуть у Києві

Щотижня кількість поранених внаслідок бойових дій у зоні АТО військових зростає. Щоб хоч трохи розвантажити госпіталі в східних областях України, поранених розподіляють по медзакладах західних регіонів. Частина з них потрапляє і до Рівненського військового госпіталю. Провідати захисників України, які нині лікуються у Рівному, приїхав Віце-прем’єр міністр України Олександр Сич.

У рамках візиту на Рівненщину, він також поспілкувався з керівництвом області. Зокрема, обговорив з головою Рівненської обласної ради Михайлом Кирилловим перспективи створення у Клевані регіонального центру реабілітації учасників бойових дій.

Як розповів Михайло Кириллов, у сучасній ситуації в Україні всі сили зосереджуються на підтримку фронту.

– Ми приймаємо у рівненському госпіталі поранених внаслідок АТО військових, намагаємося забезпечувати їх необхідним. Але також важливим є питання їх реабілітації. Тому виникла ідея створити такий реабілітаційний центр на базі Клеванського військового госпіталю. Єдине, що область не зможе повністю його фінансувати зі свого бюджету. Тому і просимо підтримати таку ініціативу та виділити фінансування з боку держави, – розповів Михайло Кириллов.

У свою чергу, Олександр Сич підтримав таку ідею керівництва області та пообіцяв надати доручення Міністерству фінансів та Міністерству соціальної політики вивчити це питання і проаналізувати можливість фінансування. Також Олександр Сич зазначив, що наразі підтримка військових, поранених в рамках АТО має бути пріоритетним напрямком.

Тим часом, як повідомив начальник рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов, наразі в закладі лікують 113 поранених із зони АТО.

– Пацієнти забезпечені всіма необхідними ліками та отримують фахову допомогу. За останні два місяці в госпіталі пройшли лікування близько 250 військових із зони АТО. Зараз є можливість прийняти ще приблизно 30-40 пацієнтів. Але ця цифра постійно змінюється, адже одні військові виписуються, поступають інші, – каже Олексій Кльонов.

Головне фото: dozor.kharkov.ua

Ключові слова: 

Коментарі

Дякуємо Сороці М.П. та Берташу В.М. за ідею та будіництво такого госпіталю в області.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.